Zabudowy Aluminiowo Szklane Tarasów

Zabudowa szklana tarasu - ogrody zimowe nieizolowane termicznie

Specjalizujemy się w zabudowie tarasów, loggi oraz ogrodów zimowych z systemów profili aluminiowych z systemem ścian przesuwnych.

 

Zabudowa zdecydowanie polepsza walory użytkowe i estetyczne nieruchomości, a także trwale zwiększa jej wartość. Jest to doskonały sposób na integracje domu z naturalnym toczeniem, dodatkowa atrakcyjna powierzchnia budynku, idealna na wypoczynek i relaks dla całej rodziny. Konstrukcja tego typu ma zapewnić nową jakość życia w przestrzeni mieszkalnej, ze światłem padającym z góry, uzyskujemy dzięki temu wspaniałe naświetlenie pomieszczenia, oraz optymalny klimat wnętrza.

Aluminium to ekskluzywny, nieskończenie trwały materiał, w połączeniu ze szkłem oddający architekturze budynku ponadczasowy wygląd.

 

Oferowane konstrukcje są wykonane z najwyższej jakości aluminium, które według Państwa upodobania można pomalować proszkowo – paleta kolorów RAL, oraz bezpiecznego szkła: hartowanego lub klejonego.

 

Ścianki boczne tarasu zabudowujemy w dwóch systemach: ramowym bądź bezramowym.

Zabudowa posiada również odpowiednie certyfikaty do stosowania w budownictwie.

 

Chętnie dokonamy bezpłatnej wyceny projektowanej zabudowy.

 

Zapraszamy do Współpracy

Nowoczesna zabudowa szklana tarasu Warszawa Vildo

Obszar na jakim świadczymy nasze usługi

Obszar działalności

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny zabudowy szklanej swojego tarasu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vildo Piotr Jakubowski, NIP 8471613574, na potrzeby realizacji zapytania zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016, poz. 922 z późn. zm.)

Zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami.

Specjalna oferta dla Deweloperów. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.