Projekty unijne

Firma Vildo Piotr Jakubowski w dniu 8 maja 2020 roku otrzymała dofinansowanie w ramach projektu pn „Zaprojektowanie i opracowanie prototypu systemu wysuwu markizy wraz z modułem wspomagającym dla firmy VILDO Piotr Jakubowski”, w ramach Poddziałania 2.3.2 Bony na innowacje dla MŚP”.

 

Projekt polega na opracowaniu dla firmy VILDO Piotr Jakubowski przez jednostkę naukową prototypu nowego produktu. Wśród głównych celów działalności innowacyjnej na które może liczyć przedsiębiorstwo jest zwiększenie asortymentu wyrobów. Cel związany z ekspansją firmy – wejście na nowe rynki i zwiększenie udziału w rynku.

Celem głównym projektu jest opracowanie i wdrożenie do produkcji i sprzedaży nowego produktu, poprzez przeprowadzenie usługi badawczo-rozwojowej.

Dzięki wdrażanej innowacji produktowej w przedsiębiorstwie Wnioskodawca uzyska między innymi:

- wzrost dochodów firmy poprzez sprzedaż i wprowadzenie do obrotu nowego produktu;

- podniesienie innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstwa;

- rozszerzenie aktualnej oferty firmy o innowacyjny produkt;

- ekspansja rynkowa oraz pozyskanie nowych Klientów;

- możliwość realizacji innych, innowacyjnych projektów w przyszłości.

 

 

Całkowita kwota na realizację projektu wynosi 480 438,00 PLN, w tym kwota dofinansowania z Funduszy Europejskich: 332 010,00 PLN.

Zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami.

Specjalna oferta dla Deweloperów. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.