Balustrady na taras Warszawa

Nowoczesne rozwiązania balustrad tarasowych ze szkła - sprawdź nasze realizacje w Warszawie

Balustrady tarasowe szklane

 

Realizujemy indywidualne projekty doposażenia tarasu w nowoczesne balustrady szklane. Oferujemy rożnorodne rozwiązania pozwalające na uzyskanie rządanego efektu wizualnego. Jako producent konstrukcji aluminiowo-szklanych oferujemy produkcję balustrad tarasowych na wymiar oraz pod okreslone wymagania klienta. Dodaktowo zapewniamy transport wyprodukowanych produktów na terenie Warszawy i całego kraju jak również profesjonalny montaż oraz serwis powykonawczy i pogwarancyjny.

 

Wybierając nasze rozwiązania mają Państwo gwarancję otrzymania produktu najwyższej jakości. Główne rodzaje balustrad jakie proponujemy to:

  • balustrady pełnoszklane - montowane za pomoca rotul gdzie nie ma widocznych słupków łączeniowych,
  • klasyczne balustrady na słupkach - szkło transparentne, mleczne lub grafitowe, słupki aluminiowe malowane na dowolny klor z palety RAL
  • nowoczesne balustrady szklane bez pochwytu

 

Zalety naszych dedykowanych rozwiązań to trwałość, odporność na warunki zewnętrzne, atmosferyczne oraz nowoczesny wygląd.

 

Zamów bezpłatny pomiar - Warszawa i okolice

 

Większość projektów realizujemy na terenie Warszawy oraz w okolicach do 200 km. Przed realizacją proponujemy całkowicie darmowy, niezobowiązujący pomiar.

 

 

Balustrada na taras Warszawa Szklana
Balustrady tarasowe szklane Warszawa

Balustrady szklane tarasowe Warszawa - przykładowa galeria realizacji

 

Realizujemy wiele projektów w wyżej wspomnianej lokalizacji oraz na terenie całej Polski. Poniżej przedstawiamy przykładową galerię zrealizowanych projektów.

Zainteresowany ofertą? Zostaw kontakt do siebie.

BEZPŁATNA WYCENA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vildo Piotr Jakubowski, NIP 8471613574, na potrzeby realizacji zapytania zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016, poz. 922 z późn. zm.)

Obszar na jakim świadczymy nasze usługi

Obszar działalności

Główny obszar na jakim realizujemy projekty produkcji i montażu balustrad szklanych to Warszawa i obszar województwa mazowieckiego. Jeżeli więc Państwa inwestycja znajduje się w Warszawie lub okolicach zachęcamy do kontaktu w dowolny, wygodny dla Państwa sposób. Jako bezpośredni producent różnego rodzaju systemów aluminiowo-szklanych jak balustrad czy zadaszeń, jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość produktów. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów gwarantuje w 100% Państwa zadowolenie.

Zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami.

Specjalna oferta dla Deweloperów z Warszawy i okolic. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.